אודות


צלם - ראובן קפוצ'ינסקי


yarontagar1@gmail.com


052-8306253


פייסבוק


שמי ירון תגר ותודה שהגעתם לאתר שלי.
אני איש קריאיטיב, אסטרטגיה ושיווק שגדל בסוכנויות הפרסום הגדולות.
אני מתמחה בשילוב בין יצירת אסטרטגיה מבדלת לפתרון קריאטיבי חד.
טפלתי במותגים גדולים, בינוניים וקטנים במגוון תחומים רחב ביותר.
בסקר שערך מגזין הפרסום "אייס" דורגתי בין הפלנרים המובילים בישראל.
בין שירותיי: בניית אסטרטגיה שיווקית, מיתוג עסקי, מיתוג אישי, גיבוש קונספט בפרסום, בניית קמפיינים בדיגיטל - מדיה חברתית, קופירייטינג, תוכן וכתיבה איכותית לכל צורך. אני עובד עם מעצבים מהשורה הראשונה ובוחר אותם בהתאמה לאופי הפרויקט.

אסטרטגיה שיווקית לפני הכול

עסקים ומותגים עם כיוון ודרך ברורה מצליחים יותר. רק תהליך מובנה של בניית אסטרטגיה שיווקית על ידי מומחה שיווק ופרסום יכול ליצור עבורך את הבידול הנכון, הבולט והאפקטיבי ביותר מבחינת תוצאות. את זה עושים בעזרת מיקוד במטרה, הבנת היתרון היחסי בשוק, האמצעים והיכולות. אסטרטגיה מדויקת בפרסום היא הדרך היחידה לנצח בקרב המודרני. בוא נעשה את זה ביחד.

בונה קונספט מנצח

הקונספט הוא למעשה תרגום האסטרטגיה לרעיון פרסום או מיתוג. הוא החלק היצירתי של הפרסום. בלי קונספט חד, האסטרטגיה לבדה לא תועיל. יחד, נבנה למותג שלך את הרעיון המנצח על בסיס האסטרטגיה שקבענו וניישם אותו בכל המדיות האפשריות.

מיתוג 360

בעידן החדש המיתוג הוא החליפה של העסק. בחירת ערכי המותג מושתתים על האסטרטגיה. בתהליך המיתוג נקבע איך המותג נראה, מדבר ונצרב במוחו של הצרכן עד נקודת המכירה. המטרה והעיקרון הם לא ליצור מיתוג שהוא רק יפה, אלא מיתוג אפקטיבי ומניע לפעולה.

שירות וליווי אישי

בשוק קיימות סוכנויות פרסום ומיתוג רבות. אני מאמין בגישה של פרויקט בניהול אישי. הגישה שלי מוכוונת אסטרטגיה ובעיניי היא הדבר החשוב בתחום העסקי והשיווקי. מטרות העסק, הייחודיות שלו והחזון שלו, מעניינות אותי יותר מהכול ומנקודה זו אני מתחיל כל תהליך.

למי השירותים שלי מתאימים

עסקים חדשים ועסקים קטנים שרוצים פתרון פרסום ומיתוג אסטרטגי. עסקים שרוצים יעוץ אסטרטגי נטו. חברות שעומדות בצומת דרכים ורוצות לעשות שינוי תדמיתי. אנשים פרטיים או יזמים המובילים מהלך או מותג עצמאית, וזקוקים לארגז כלים תדמיתי ואישי חברות נדל"ן, יועצי נדל"ן, יזמי נדל"ן יכולים ליהנות מהתמחות בלעדית שלי בתחום ולקבל אסטרטגיה, שיווק ומיתוג לתחום.